Lokál fest 10. 6. 2023

Lokál fest Šumvald 2023


Festival zajímavých kapel, které přinesou do Šumvaldu své hudební umění, humor a pozoruhodné zážitky.

Místo: Šumvald - fotbalové hřiště
Čas: 10. 6. 2023 od 19.00 hod.
Vlez: 150 Kč
 

Záviš

Ze Znojma k nám dorazí kultovní Záviš, písničkář, básník a hlavně korunovaný král českého pornofolku, jehož písničky jako Cukrářka, Už je to tak, Dvě panenky, Anděla a další se staly již klasikami.
Kdo nezažil, musí zažít, kdo zažil, přijde znovu!

 

Lefineser

Tato sestava Ostravských divadelníků komponuje své múzické a herecké umění do svých vystoupení, které nenechají nikoho na pochybách, že na tento koncert jen tak nikdo nezapomene!
 

Libor Geier & Bronislav Chromý

Na úvod nám zahraje toto milé duo svůj folk-rock and roll v miniakustických inte a krásně navodí atmosféru pro zbytek sobotního večera!
Jsou večírky, které bys neměl propásnout a toto je jeden z nich!
 
Lokál fest se pořádá jako afterpárty k jubilejnímu 10. výročí triatlonu ŠUTR.

Lokál fest 2020

Lokál fest Šumvald 2020 

V roce 2020 k nám zavítala slavná kapela Vypsaná Fixa, která s sebou přivezla novou deskou Kvalita i legendární hity. 

 

Vypsaná FIXA

 Legendární Pardubická skupina mající základy v rocku, obohaceném prvky jiných žánrů. Významným prvkem skupiny jsou její básnické, surrealistické texty. Sama kapela se někdy označuje za pop punkovou.
 

Lazer Viking

Pražský alternativní hudebník při jehož poslechu hudby je člověk nenásilně přenesen do světa, kde žijí špinavé zvuky elektrických kytar, nostalgie zabalená v tunách pružinového reverbu a syrová neučesanost, která zcela přirozeně servíruje silné a intimní písně, odkazující na vliv hudby dob dávno minulých.
 

Goofy Cow

 Kluci si zakládají na zpěvných refrénech, chytlavých melodiích, do své tvorby zařazuji rapové linky a poslední dobou ujíždí více a více na elektronice.
 

Joys From Lost

 Slavné rockové hity v akustickém provedení, stejně tak i vlastní tvorba této olomoucké kapely, Vás zaručeně pobaví. Couple of Music Multi-instrumentální hudební duo z Uničova. Evička je úžasná houslistka, zpěvačka, ukulelistka a Libor ji doplňuje na akustickou, elektrickou a basovou kytaru. Velmi rozmanitému repertoáru nechybí irské lidové písně, country, folk či alternativní rock