Závody 2024

Naše sportovní události se pomalu blíží a my už se moc těšíme, až se zase všichni setkáme a společně vytvoříme báječnou atmosféru, krásné vzpomínky a uvidíme skvělé sportovní výkony. Takové, které nezůstanou jenom v nás, ale o kterých se bude psát v novinách a po večerech mluvit v hospodách.

Na běžeckém závodě Křižák se letos vracíme k původnímu formátu závodu, kdy se všichni běžci setkají na jedné 7 kilometrové trati a pro nejmenší připravíme na fotbalovém hřišti dětský překážkový závod Kamínek, který byl doposud součástí triatlonu Šutr. Věříme, že se nás sejde velký počet a v Břevenci i v cíli na Křižovém vrchu to bude opět žít přátelským duchem a užijeme si krásný sportovní den.

Triatlon Šutr zahájíme jako vždy v Mostkově, kde vstoupíme do další dekády a odstartujeme 11. ročník tohoto oblíbeného závodu, který prověří každého jednotlivce zvlášť, či pobaví celé týmy ve štafetách. Zázemí a cíl je na fotbalovém hřišti v Šumvaldě, kde se opět budeme těšit na bouřlivou atmosféru při doběhu účastníků do cíle. Závěrečné pivko, dobré jídlo, emotivní vyhlášení. Nic z toho nebude chybět a večer to všechno oslavíme a zakončíme s legendární kapelou LIVIN.

Také už se nemůžete dočkat?